ochrana majetku a osob

máme bohaté zkušenosti se zajištěním ochrany klienta a jeho majetku. zajistíme nasazení nejmodernější techniky, která v rukou našich specialistů ochrání osoby proti nebezpečí nebo váš majetek proti zcizení a vandalismu.

nabízíme také využití nejmodernějšího způsobu ochrany majetku před vznikem požáru.


detektivní činnost

cílem detektivní služby je diskrétně vyřešit nestandardní životní, rodinnou, pracovní nebo obchodní situaci. naši specialisté s dlouholetou praxí v oblasti detektivní práce mají znalosti trestního zákona a trestního řádu, znalosti ostatních zákonů, prošli speciálními výcviky a kursy.


bodyguarding

profesionálně vycvičení ochránci (tzv. bodyguardi), poskytnou běžnou osobní ochranu, bezpečně vyřeší konfliktní či krizovou situaci, mohou vás doprovázet na obchodní či společenské setkání, či vás jednoduše a přitom bezpečně přemístit naším vozem na jakékoli místo.

tito lidé procházejí sítem bezpečnostních prověrek, psychologických a fyzických testů a to nám spolu použitím nejmodernějšího technického vybavení pomáhá udržet velice vysoký standart nabízených služeb.


bezpečnostní audit a poradenství

pro funkční nastavení optimálního bezpečnostního řešení provedeme bezpečnostní audit, jež bude objektivním zhodnocením dosavadního stavu fyzické či majetkové ochrany s důrazem na vyčíslení možných úspor. po posouzení stávajícího stavu ochrany majetku a osob, analýze hrozeb a rizik, navrhneme optimálně efektivní opatření.


právní služby spojené s ochranou a bezpečnosti

ve spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří, poskytujeme právní služby ve vybraných oblastech českého a evropského práva. v souladu se stavovskými předpisy je základem ochrana zájmů našeho klienta


poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob

projektování, montáž, kontrola, údržba a opravy elektronických poplachových systémů, určených k ochraně majetku a osob před neoprávněnými zásahy, včetně poplachových systémů a zařízení umožňujících sledování pohybu a projevů osob v objektech a jejich okolí. montáž, opravy, údržba, revize a správa mechanických zábranných systémů, dodatečně zvyšujících účinnost běžných standardů zabezpečení majetku a osob.

We use cookies to allow us to better understand how the site is used. By continuing to use this site, you consent to this policy. Click to learn more